Yaşam

Genç rap yıldızı ödüllü menajerle anlaştı

Türk rap ve hip-hop dünyasının her geçen gün gücüne güç katan yıldızı Batu Karam, müzik mesleği açısından değerli bir anlaşmaya imza attı. Başarılı DJ’in yönetimini “Avrupa’nın En İyi Menajeri” ödülünün sahibi Taner Kartal üstlendi.

Türkiye’nin en genç Türk rap ve hip-hop DJ’i Batu Karam, müzik dünyasında heyecan yaratan bir haber aldı. İmza attığı projeler ve katıldığı festivallerdeki performansıyla kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan 22 yaşındaki başarılı müzisyen, “Best Manager of Europe” ödülü sahibi Taner Kartal ile anlaştı. Türkiye ve Avrupa müzik camiasının başarılı isimleri ve ünlü rapçi Sansar Salvo’nun menajeri ile çalışan Kartal, Batu Karam’ın özellikle Avrupa turnesindeki çalışmalarını yürütecek.

“Hedeflerimiz ve duruşumuz aynı”

Yaz dönemi için yoğun bir tempoda çalışan Batu Karam, Taner Kartal ile olan iş ortaklığı hakkında iddialı bir şekilde şunları söyledi: “Taner Kartal hep çalışmak istediğim bir isimdi. tecrübesi ve vizyonuyla değerli bir etkiye sahip.Hedeflerimiz müzik dünyasındaki duruşumuzla.”Birbirimize değer katalım dedik ve yola çıktık. çok heyecanlıyız Konserler ve sürpriz isimlerle yeni çalışmalar için hızla kolları sıvadık. Yakında güzel haberleri açıklayacağız.”

“Müzikal ortaklıklar devam edecek”

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve 1,5 milyon takipçisi ile rap ve hip-hop camiasına yön veren isimlerden biri olan Batu Karam, müzikal işbirliklerinin devam edeceğini belirterek, “Müziğin kolektif bir alan olduğunu düşünüyorum.” kendi hayran kitlem ve onların hayranlarıyla aynı ortamda buluşmak. Müziğin paylaşıldıkça değer kazandığına inanıyorum. Müzik hayatımda da bu tavrımı sürdürmeye ve müzikal katılımlar yapmaya devam edeceğim” dedi. – ANKARA

habermerzifon.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu