Teknoloji

INDUSTRIA Geliştiricileri UE5 Desteğiyle Yeni Bir Oyun Geliştiriyor

 
Bilim kurgu nişancı aksiyon oyunu INDUSTRIA’nın arkasındaki ekip olan Bleakmill, şu sıralar Unreal Engine 5’i temel alan yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Oyunun adı, türü veya çıkış tarihi şu an için belli değil. Ancak dün oyun için kısa bir gif yayınlandı.
 
Oyunun şu ana kadar iki farklı kısa resmi var
 
 
 
Bleakmill tarafından geliştirilen oyunun ilk tanıtım görseli Aralık 2022’de yayınlanmıştı ve bu görseller son sürümü temsil etmiyor. Oyunun iç ortamını gösteren bu fragmanın yanı sıra dün kısa bir gif de yayınlandı. Twitter’da (Now X) yayınlanan bu gif’te oyun ortamının daha detaylı bir kısmı gösteriliyor.
 
İki kısa görsele bakacak olursak, son yayınlanan içerik GIF olmasına rağmen ilk projeleri INDUSTRIA’ya göre grafiksel iyileştirmeler olduğunu söyleyebiliriz. Bleakmill ekibi yeni oyunda nesnelere, ışıklandırmaya ve çevre detaylarına çok daha fazla dikkat edeceklerini iddia ediyor. Bu proje şu anda erken geliştirme aşamasındadır.
 
Son olarak Bleakmill grubunun küçük bir geliştirme stüdyosu olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Bağımsız bir ekip tarafından tarafımıza sunulması düşünülen proje için beklentilerin sabit kalmasında fayda var.
 
fragman 9 ay önce
 
 
 
gif dün yayınlandı
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu